Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
rada_peremys@ukr.net

Міські та сільські ради

Назви місцевих та сільських рад Посада Прізвище, ім”я та по-батькові Телефон робочий
1 Перемишлянська Міський голова
Секретар
Зозуля Олександр Зіновійович
Щерба Степанія Євгенівна
2-16-34
2-17-35
2 Бібрська Міський голова
Секретар
Гринус Роман Ярославович
Федущак Надія Казимирівна
4-31-35
4-32-35
3 Бачівська Сільський голова
Секретар
Савчук Іван Михайлович
Мельник Ірина Тарасівна
5-33-29
5-33-70
4 Білецька Сільський голова
Секретар
Камінський Богдан Йосипович
Войнича Олександра Михайлівна
5-53-27
5 Болотнянська Сільський голова
Секретар
Беньковський Володимир Михайлович
Калагурка Мирослава Богданівна
5-02-36
6 Боршівська Сільський голова
Секретар
Дух Степан Станіславович
Мединська Люба Євгенівна
5-17-36
7 Брюховицька Сільський голова
Секретар
Сокол Володимир Віталійович
Несторович Марія Іванівна
5-55-37
8 Великоглібовицька Сільський голова
Секретар
Марочканич Василь Онуфрійович
Заблоцький Максим Андрійович
4-43-11
4-43-32
9 Вишнівчицька Сільський голова
Секретар
Винярський Ігор Франкович
Олійник Марія Володимирівна
5-42-28
10 Вовківська Сільський голова
Секретар
Натура Ігор Васильович
Дільна Ганна Михайлівна
5-46-40
11 Добряницька Сільський голова
Секретар
Данилків Михайло Миколайович
5-62-34
5-62-36
12 Дунаївська Сільський голова
Секретар
Мартиняк Петро Миронович
Кебало Марія Василівна
5-53-17
5-53-13
13 Дусанівська Сільський голова
Секретар
Панчишин Богдан Васильович
Лабик Ірина Михайлівна
5-33-17
14 Іванівська Сільський голова
Секретар
Комар Богдан Васильович
Сокирка Любов Миколаївна
5-34-34
15 Корелицька Сільський голова
Секретар
Яремків Василь Володимирович
Хариш Зіновій Михайлович
5-61-37
16 Короснянська Сільський голова
Секретар
Ясінський Роман Васильович
Петришин Катерина Василівна
5-64-17
17 Лагодівська Сільський голова
Секретар
Тивонюк Роман Миколайович
Цимбала Ганна Олексіївна
5-65-16
18 Ланівська Сільський голова
Секретар
Кузик Тетяна Федорівна
Бар Олександра Володимирівна
4-42-41
19 Липовецька Сільський голова
Секретар
Лесюк Михайло Теодорович
Левкович Людмила Степанівна
5-21-16
20 Осталовицька Сільський голова
Секретар
Митроган Ярослав Олексійович
Якимів Андрій Володимирович
5-76-17
21 Подусівська Сільський голова
Секретар
Борщ Михайло Григорович
Бойко Надія Василівна
5-55-20
22 Подусільнянська Сільський голова
Секретар
Пігій Іван Володимирович
Кіценька Катерина Михайлівна
5-43-48
23 Романівська Сільський голова
Секретар
Горішний Іван Семенович
Булка Марія Петрівна
4-63-91
24 Свірзька Сільський голова
Секретар
Серняк Іван Михайлович
Лемішовська Галина Романівна
5-51-44
25 Станимирська Сільський голова
Секретар
Нецкар Микола Петрович
Костюк Леся Андріївна
5-47-72
26 Стрілківська Сільський голова
Секретар
Влах Володимир Степанович
Черкас Марія Петрівна
4-10-63
4-10-63
27 Суходільська Сільський голова
Секретар
Сірко Володимир Петрович
Демчишин Ганна Миколаївна
4-46-37
28 Ушковицька Сільський голова
Секретар
Горецький Петро Йосипович
Бабій Анастасія Володимирівна
5-92-24
29 Чемеринецька Сільський голова
Секретар
Роса Володимир Васильович
Кіндрат Зіновія Миколаївна
5-42-35