Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
rada_peremys@ukr.net

Новини району

Зустріч директорів

25.11.2016

24 листопада у приміщенні школи гімназії м. Перемишляни відбулася зустріч із директорами шкіл Перемишлянського району. Одним із важливих питань було питання участі загальноосвітніх закладів в  обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік та у конкурсі ДФРР.

     Заступник голови Перемишлянської районної ради  Мартиняк Т. В. спільно із завідувачем сектору з правових питань та інвестицій районної ради Мартиняк Т. Б. та керівником відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Перемишлянської РДА Греськівим Б.В.  провели з учасниками засідання навчання та ознайомили їх із вимогами  до написання мікропроектів, а також ознайомили присутніх із основними труднощами, які виникають при написанні документації.

     Основна увага приділялася пріоритетам та оцінюванню мікропроектів.

Важливою складовою цьогорічного конкурсу мікропроектів є гранична вартість мікропроекту, яка становить 400 тис. грн. , а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис. грн.

      Основними акцентами є електронний формат подання документів та оцінювання мікропроектів. При оцінці мікропроектів враховуються додатково залучені не бюджетні кошти, які оцінюються автоматично на основі таблиці оцінювання.

 Більш детальну інформацію щодо оформлення мікропроектів ви зможете знайти за посиланням: http://www.peremyshrada.gov.ua/doc/microproekty.pdf .

    Ми запрошуємо взяти активну участь у конкурсі мікропроектів, адже це є можливість залучити додаткові кошти, які вкрай потрібні для вирішення проблем громад.