Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулася десята сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання

28.10.2016
Відбулася десята сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання

 

 27 жовтня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася десята сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Провів засідання голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради прибули та зареєструвалися 28. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, заступник голови Перемишлянської РДА Б.Гуменюк, депутат Львівської обласної ради В.Баран, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на президії районної ради, яка відбулася 25 жовтня.

  Під час сесії депутати розглянули на порядку денному такі питання:

1.Про підготовку до опалювального сезону установ освіти, культури, медицини та соціального захисту населення у Перемишлянському районі .

2.Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації з дітьми та молоддю щодо захисту їх законних прав та інтересів на території Перемишлянського району .

3.Про роботу медичних установ та якість надання медичних послуг жителям Перемишлянського району .

4.Про надання дозволу КП Перемишлянська ЦРЛ на відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини .

5.Про стан утримання доріг у Перемишлянському районі .

6.Про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року .

7.Про скерування залишку коштів медичної субвенції на 01.01.2016 року.

8.Про внесення змін до розпису районного бюджету .

9.Про затвердження розпорядження голови районної ради від 07.09.2016 р. №41.

10.Про затвердження Статуту Новосілківської загальноосвітньої школи І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

11.Про затвердження Статуту Подусільнянської загальноосвітньої школи І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

12.Про затвердження Статуту  Плетеницької загальноосвітньої школи І ступеня Перемишлянської районної  ради Львівської області.

13.Про призупинення функціонування  Під’ярківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської  області.

14.Про інформацію Федерації футболу Перемишлянського району.

15.Про врегулювання питання подальшого використання ПАТ «Львівгаз» комплексу будівель в м.Перемишляни, вул.Боршівська, 39а.

16.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин у Перемишлянському районі на 2016-2020 роки.

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 11,8000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,0000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Свірзька сільська рада (за межами населеного пункту).

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебували у власності Ясінської Г. М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташовані на території Ланівської сільської ради Перемишлянського району Львівської області.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,7000 га, яка знаходиться у користуванні ПАФ «Злагода» для рибогосподарських потреб і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Лагодівська сільська рада (за межами населеного пункту).

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

22.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,5850 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4027 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

24.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,0000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

25.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,4379 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

26.Про зняття з контролю рішень районної ради.                                                                                                  

27.Про створення опорних навчальних закладів освіти.

28.Про внесення змін до розпису районного бюджету.

29.Про зарахування  ФОП Гринько М.М. суми придбаних будівельних матеріалів в рахунок орендної плати.

30.Про розгляд заяви ПП „Гринько М” від 10.10.2016р. щодо внесення змін до проекту договору оренди.

31.Про розгляд заяви Захарчук Г.І. від 16.09.2016р. щодо надання пільг зі сплати орендної плати орендованого приміщення гаражу по вул.Привокзальній, 3а м.Перемишляни.

32.Про внесення змін до рішення VІ позачергової сесії VІІ скликання Перемишлянської районної ради № 166 від 16 червня 2016р. «Про затвердження складу комісії з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району».

33.Про розгляд заяви ФОП Гринько М.М. від 18.10.2016р. щодо надання дозволу на ремонт системи вентиляції та заміну теплових магістралей в орендованих приміщеннях по вул.Привокзальній, 3а, м.Перемишляни.

34.Про розгляд заяви ФОП Гринько М.М. від 18.10.2016р. щодо внесення змін до п.1 рішення № 105 ІV сесії VІІ скликання районної ради від 31 березня 2016 року «Про внесення змін до договору оренди нежитлових приміщень від 03.02.2016 року, укладеного між Перемишлянською районною радою та ФОП Гринько М.М.».

 

35.Про внесення змін та доповнень до Регламенту Перемишлянської районної ради VІІ скликання.         

35.Різне.         

 Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.