Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась позачергова сесія районної ради

20.11.2017
Відбулась позачергова сесія районної ради

 

 17 листопада у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять перша позачергова сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Провів засідання голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради прибули та зареєструвалися 27. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях районної ради.

 Під час сесії депутати розглянули на порядку денному такі питання:

1.Про уточнення  показників районного бюджету Перемишлянського  району  за 2017 рік.

2.Про затвердження розпоряджень голови Перемишлянської районної державної адміністрації.

3.Про припинення діяльності Дунаївської дільничної лікарні та створення Дунаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.                 

4.Про зарахування Пализі І.Є., жителю м.Львів, вул.Глибока,11/4, вартості виконаних ремонтних робіт в рахунок орендної плати.

5.Про надання в оренду спортивного залу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко».

6.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 64,5979 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні)  і розташована на території Липовецької сільської ради (за межами населеного пункту) Перемишлянського району, Львівської області.

7.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею  19,5000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні)  і розташована на території Липовецької сільської ради (за межами населеного пункту) Перемишлянського району, Львівської області.

8.Про внесення змін до складу постійної комісії та президії районної ради.

9.Про проголошення 2018 року Роком першого командира військових вишкільних відділів УПА – Північ Василя Івахіва у Перемишялнському районі та відзначення 110-ї річниці від дня його народження і 70-ї річниці від дня загибелі.

10.Про внесення змін до рішення XIV сесії VII скликання районної ради від 23.02.2017 року № 292 "Про затвердження Програми підтримки талановитих дітей Перемишлянського району на 2017 рік".

11.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реставрації, капітального ремонту) об'єктів спільної власності територіальних громад району за рахунок коштів районного бюджету.

12.Про вихід із засновників друкованого засобу масової інформації-районної газети "Перемишлянський край", засновником якого є Перемишлянська районна рада.

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.