Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
rada_peremys@ukr.net

Новини району

Перемишлянська РС ГУ ДСНС України у Львівській області провела навчання.

26.01.2017
Перемишлянська РС ГУ ДСНС України у Львівській області провела навчання.

24.01.2017 року працівниками Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області було проведено відпрацювання Свірзької сільської ради, а саме с.Свірж, с.Св.Глібовичі, с.Копань.

В ході відпрацювання проведено оперативну перевірку підвідомчих  об’єктів Свірзької сільської ради. При відпрацюванні  обстежено 22 житлових будинків житлового сектору із мешканцями проведено інструктаж по ППБ. Навчанням охоплено 62 чоловік, а також відвідано по місцю проживання  17 одиноких перестарілих, 5 багатодітні сім’ї.

Під час проведення відпрацювання було залучено працівників ДПРЧ-20 та ДПРП-50 ГУ ДСНС України у Львівській області в кількості 9 працівників на чолі з начальником Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області підполковником служби ЦЗ Пономарьовим В.Ю.. 2 працівників соціальної сфери закріплених за Свірзькою сільською радою, 1 працівника Перемишлянського відділення поліції Золочівського ВП ГУНП у Львівській області, 1 працівника Перемишлянського РЕМ, редактора районної газети  «Перемишлянський край», 4 працівників та депутатів Свірзької сільської ради.

В школах с.Свірж, с.Св.Глібовичі проведено бесіди-інструктажі з учнями та працівниками школи на протипожежні тематики. Бесідами охоплено 150 учнів та 32 працівників шкіл.