Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Оголошення про скликання десятої сесії VІІ скликання Перемишлянської районної ради

06.10.2016

 Згідно розпорядження голови Перемишлянської районної ради від 06.10.2016 р. № 47, 27 жовтня 2016 року о 10 годині в сесійному залі районної ради відбудеться засідання десятої сесії VІІ скликання Перемишлянської районної ради.

  На розгляд сесії пропонується винести такі питання :

1. Про виконання районного бюджету за І-е півріччя 2016 року.

2. Про підготовку до опалювального сезону установ освіти, культури, медицини та соціального захисту населення у Перемишлянському районі.

3. Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації з дітьми та молоддю щодо захисту їх законних прав та інтересів на території Перемишлянського району.

4. Про роботу медичних установ та якість надання медичних послуг жителям Перемишлянського району.

5. Про стан утримання доріг у Перемишлянському районі.

6. Про врегулювання питання подальшого використання ПАТ «Львівгаз» комплексу будівель в м.Перемишляни, вул. Боршівська, 39а.

7. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин у Перемишлянському районі на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 11,8000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,0000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Свірзьська сільська рада (за межами населеного пункту).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,1461 га та 1,3676 га, для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належать Ясінській Г.М. та розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Ланівська сільська рада (за межами населеного пункту).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,7000 га, яка знаходиться у користуванні ПАФ «Злагода» для рибогосподарських потреб і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Лагодівська сільська рада (за межами населеного пункту) .

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,5850 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4027 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,0000 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,4379 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська обл., Перемишлянський р-н, Романівська сільська рада (за межами населеного пункту).

17. Про інформацію Федерації футболу Перемишлянського району.

18. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 07.09.2016 р.                № 41.

19. Про скерування  залишку  коштів медичної субвенції на 01.01.2016 року.

20. Про внесення змін до розпису районного бюджету.

21. Про затвердження Порядку  призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності

22. Про затвердження Статуту Новосілківської загальноосвітньої школи                  І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

23. Про затвердження Статуту Подусільнянської загальноосвітньої школи                   І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

24. Про затвердження Статуту  Плетеницької загальноосвітньої школи                           І ступеня Перемишлянської районної  ради Львівської області.

25. Про призупинення функціонування  Під’ярківської  загальноосвітньої школи   І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської  області.

26. Про зняття з контролю рішень районної ради.

27. Про відвідування депутатами районної ради  засідань постійних комісій та районної ради.  

28. Про надання дозволу КП Перемишлянська ЦРЛ на відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

29. Про надання дозволу відділу  освіти Перемишлянської  районної державної адміністрації  на використання коштів з обласного бюджету

30.Різне.