Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Керівники району здійснили виїзд у Великоглібовицьку сільську раду

31.01.2018
Керівники району здійснили виїзд у Великоглібовицьку сільську раду

  30 січня, голова районної ради Р.Андрусишин разом із першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюком, керівниками структурних підрозділів РДА та служб району побували у Великоглібовицькій сільській раді, де зустрілись із жителями сіл Великі Глібовичі, Волощина та Підмонастир.

Представники громади мали можливість на місці вирішити питання, особистого характеру та громади в цілому.

Серед питань, що цікавили громадськість піднімались питання перенесення початкової школи у Великоглі-бовицьку ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ю.Головінського, надання земельних ділянок учасникам АТО та співпраця сільської ради з учасниками АТО у вирішенні соціальних питань, щодо умови залучення громадян для проходження військової служби на контрактній основі, розвиток підприємницької діяльності та залучення інвестицій, економічного розвитку громад, виконання дохідної частини бюджету. Також одним із головних питань було утворення дитячого дошкільного закладу з повним режимом роботи на території сільської ради.

Окрім цього, під час спілкування обговорювались питання щодо субсидій на тверде паливо, допомога малозабезпеченим сім’ям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.