Перемишлянська районна рада

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Керівники району побували у Ланівській сільській раді

15.02.2018
Керівники району побували у Ланівській сільській раді

  13 лютого заступник голови районної ради Т.Мартиняк разом із заступником голови Перемишлянської РДА І. Шалапським та керівниками структурних підрозділів РДА і держустанов провели виїзд до Ланівської сільської ради.

Під час спілкування із гостями жителі мали можливість на місці одержати відповіді на питання та роз’яснення щодо вирішення окремих проблем. Однією із проблем для мешканців с.Лани, с.Серники та с.Любешка є поганий стан внутрігосподарських доріг та мостів. Відтак, присутні звернулись із проханням допомогти у цьому питанні. А також йшлося під час зустрічі про раціональне використання земель сільськогосподарського призначення, участь громади у конкурсі проектів місцевого розвитку та нововведеня в освітній галузі.

Окрім цього, піднімались питання виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відбір кандидатів для проходження військової служби на контрактній основі.

На завершення зустрічі присутнім було надано роз’яснення про пілотний проект «Рука допомоги», який упроваджується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку, та про  одержання рецептів для придбання ліків за програмою «Доступні ліки».